Подорож
![Post-img](https://vykhrivka.eddy.school/wp-content/uploads/sites/203/2024/05/maliyivczi.jpg)
Війна внесла корективи в життя кожного українця… Але це не привід, щоб припинити пізнавати світ!
От і сьогодні здобувачі освіти 5-9 класів відвідали неймовірні місцевості рідного краю. Контактна зустріч із різноманітними екзотичними тваринами та птахами у міні-зоопарку в селі Міцівці подарувала нотку позитиву)
Малієвецький парк, графський сад, а ще 25-метрова водонапірна башта занурили нас у минуле. А 18-тиметровий водоспад, джерела та природа навколо надали енергії.
Віримо у мирне майбутнє, дякуємо нашим Захисникам та розширюємо кордони наших подорожей![🙌](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tfd/1/16/1f64c.png)
![🙌](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tfd/1/16/1f64c.png)